Група раннього розвитку дитини

Все частіше сьогодні можна зустріти такий вислів, як » група раннього розвитку дитини «. Це поняття несе в собі комплексну програму розвитку дитини від перших місяців життя до трьох років. В нашому дитячому центрі «Світ дитини» професійні педагоги поєднали кращі світові та вітчизняні методики для всебічного розвитку вашого малюка.

На заняттях, які проходять в ігровій формі, малюки граються в ігри, мета яких розвинути пізнавальні процеси, такі як увага, мислення, пам’ять, фантазія. Також особлива увага спрямована на так званий сенсорний розвиток малюка, розпізнавання основних кольорів, форм, розмірів і інших особливостей предметів. Заняття з дитиною у ранньому віці допомагають розвитку мовлення і творчої активності. Такі загально розвиваючі заняття можуть походити в присутності мами або тата. Існує безліч сучасних методик по ранньому розвитку дитини.

Заняття з раннього розвитку

  • розвиток уваги, пам’яті;
  • мислення;
  • комунікативних навиків;
  • сенсорний розвиток;
  • розвиток тактильного сприйняття;
  • розвиток орієнтації у просторі;
  • пізнання навколишнього середовища;
  • формування конструктивної діяльності;
  • фізичний, музичний, естетичний та творчий розвиток.

У ранньому віці пізнання дитиною навколишнього світу є дуже стрімким, адже з пасивного спостерігача малюк швидко перетворюється на активного учасника усіх оточуючих його подій: спочатку, повзаючи і контактуючи з тими предметами, до яких він може дотягтися, а згодом  починаючи ходити. І це лише на першому році життя. Далі допитливість малюка стає просто всеохоплюючою і стосується практичного всього. І чим більше батьки будуть стимулювати інтерес, який виявляє їх дитина, тим швидше вона навчиться не лише чути, але й слухати, порівнювати, розрізняти, виокремлювати особливі ознаки предметів і узагальнювати їх.

Саме з метою допомоги батькам у цьому, інколи, не легкому завданні, й створено ценр «Світ дитини». Наші спеціалісти проводять цікаві розвиваючі групові заняття, адаптовані для дітей різного віку, які не лише сприятимуть інтелектуальному, емоційному та творчому розвитку дитини, але й не залишать байдужими жодного маленького відвідувача.

Обравши дитячий клуб «Світ дитини» для розвиваючих занять ви отримаєте ряд переваг. По-перше, велика кількість розвиваючих матеріалів, які педагоги застосовують в залежності від віку дитини, її інтересів та загального рівня розвитку. По-друге, заняття в групі адаптують згідно вікових категорій. Не таємниця, що діти прекрасно сприймають інформацію граючи, тому заняття проводяться в ігровій формі. Оскільки, малеча ще не може довгий час концентрувати уваги на якійсь одній вправі потрібна зміна діяльності. Тому заняття плануються таким чином, щоб виконувати по черзі завдання, що потребують концентрації уваги з фізичними вправами. Третьою важливою перевагою груп раннього віку є соціалізація. На таких заняттях діти вчяться взаємодіяти та спілкуватися між собою, а також освоюють навики спілкування з «чужими» дорослими.

При виборі часу для занять батьки часто обирають першу половину дня, коли дитина ще повна енергії, має гарний настрій та чудово сприймає нову інформацію. В клубі «Світ дитини» ви можете підібрати заняття для дітей раннього віку, які влаштують саме вас і вашого малюка. Це можуть бути групи вихідного дня та заняття , які відрізняються тривалістю. Також батьки можуть обрати індивідуальні заняття або групові. Групи раннього віку стануть чудовим помічником у розвитку Вашого малюка.

Кваліфіковані педагоги дитячого клубу «Світ дитини»  мають досвід роботи з дітьми та досконало володіють методиками й програми, які відомі в усьому світі. Наш клуб укомплектований розвиваючими матеріалами та має спортивну базу для різнобічного розвитку маленької особистості.