Англійська мова для дітей Київ

Англійська для дітей українською мовою

Курси англійської для дітей проводяться за спеціально розробленою програмою, яка дозволяє підходити до організації мови індивідуально, враховуючи вікові, когнітивні здібності кожної дитини, ступінь її підготовки. У групах зібрані діти приблизно однакового віку і рівня успішності, тому кожен відчуває себе комфортно.

На заняттях використовується комунікативна методика з ігровою формою подачі інформації, яка безпосередньо стосується дитячих інтересів. На наших заняттях діти дізнаються про те, що цікаво їм — читають і розповідають про тварин, своїх друзів, вивчають дитячі пісні, дивляться мультфільми.

Постійна зміна видів діяльності не дає їм засумувати, а зміст занять підтримує у малюків щиру зацікавленість. На наших курсах англійської для дітей немає пасивних слухачів: всі залучаються до освітнього процесу, вчаться писати, читати, а головне — говорити англійською мовою.

уроки англійської мови для дітей

Наші цілі

  • принести користь дітям XXI століття, які народжуються більш розумними і духовними, ніж їх попередники;
  • створити для дітей комфортне привабливе місце для вивчення англійської мови;
  • допомогти дітям відкрити свої внутрішні сили і рости з почуттям власної гідності;
  • надати дітям багатогранний і широкий спектр занять в англійському дитячому садку, які розпалюють дитячу допитливість і прищеплюють любов до навчання на все життя;
  • направити і підтримати дітей в здоровому емоційному, соціальному і фізичному розвитку;
  • поважати в дітях їх істину і природну чистоту;
  • дати вихованцям дитячого садка можливість не просто вивчити, а відчути мову, що є необхідною умовою для володіння англійською досконало.

До центру дитячого розвитку «Світ дитини» приходять маленькі діти, які не мають забобонів, відкриті до всього нового, швидко схоплюють інформацію. Вони не долають мовний бар’єр — вони його просто не відчувають, тому надалі легко і вільно починають спілкуватися новою мовою, краще її розуміють і швидко досягають певного рівня знань.

Уроки англійської мови для дітей

Англійська мова для дітей дошкільного віку