Міні-садок

Вчимося граючи

Міні-садок

Таке поняття як міні-садок стало досить популярним в наш час. Цьому сприяло безліч факторів, адже ні для кого не секрет, що дитина потребує постійного розвитку – фізичного, розумового, емоційного, творчого. Лише розвиваючись, дитина зможе усвідомити свої інтереси і потреби, обрати заняття, яке їй до вподоби, освоїти навики спілкування і здобути відчуття відповідальності, яке так важливо привити у ранньому дитинстві, саме для цього діткам потрібно відвідувати міні-садок. В таких закладах занняття проходять дінамично в ігровий формі, групки відрізняються невеликою кількістю діточок, що дає можливість педагогу приділити кожній дитині достатньо уваги.

Ціни на заняття у міні-садочку Київ

Як правило, групи в міні-садочку формуються за віковим крітериєм, що позитивно впливає на соціальний розвиток дитини, а також дозволяє послідовно тримувати знання видповідно віку.

Ми знаємо, що потрібно Вам і Вашій дитині! 

Відвідування дитячого центру дасть швидкий старт загального розвитку, підготує до вступу в школу, допоможе з вихованням необхідних якостей і навичок, дасть нові знання і досвід.

-Скільки років дитині?
-Що знає і вміє?
-Чим захоплюється?
-Які ігри любить?
-Спокійний або активний?
-Як сходитися з однолітками?
-До якої школи збираєтеся?
-Які заняття переважні для надходження?


Все це буде враховуватися при зарахуванні в наш дитячий центр. Якщо Ваша дитина в розвитку випереджає своїх однолітків, то викладач запропонує старшу групу, в якій малюк буде швидше розвиватися. Ми не просто об’єднуємо групи за віком, а враховуємо індивідуальність і знання кожного.

Заняття в нашому міні-садку

Кожна маленька людина по-своєму унікальна, тому ми розробляємо індивідуальну програму для кожної дитини. Усі заняття в нашому міні-садку відбуваються в ігровій формі. Завдання підбираються у відповідності з віковою категорією і особливостями розвитку кожної дитини.

Особлива увага у процесі навчання приділяється спілкуванню з однолітками, адже саме тут, на заняттях та в ігрових кімнатах, закладаються основи суспільної поведінки.

Розпорядок дня дитини в нашому міні-садку включає різноманітні навчально-ігрові ситуації, а також колективні розвиваючі заняття в маленьких групах, зокрема з:

  • розвитку мовлення;
  • читання;
  • математики;
  • образотворчого мистецтва;
  • музики;
  • англійської мови;
  • фізичного розвитку;
  • пізнання навколишнього світу.

Експеремент з вогнем , водою та кулькою